Fs15 Farming Simulator 15 – Gameplay Timelapse #2

10
322

Fs15 Farming Simulator 15 – Gameplay Timelapse

With a brand new graphics and physics engine, Farming Simulator 15 offers an immense open world, filled with details and visual effects transporting the Farming Simulator franchise to a new era.

Manage your own farm: from harvesting to animal husbandry, and from the sales of fresh products to woodcutting, the benefits of your exploitation will allow you to develop, and invest in new and more powerful vehicles or tools.

Across hundreds of acres of land offered by the new Nordic environment, and a renovated North American environment, use and drive over 140 authentic vehicles and farming tools, from over 40 most famous manufacturers (including 20 new brands): New Holland, Ponsse, Case IH, Deutz-Fahr…

This new equipment includes a selection of vehicles and tools entirely dedicated to a new activity in Farming Simulator: woodcutting!

In multiplayer, invite up to 15 friends to help you develop your farm. Thanks to an active and passionate community, benefit from limitless new content: new vehicles, tools, and even environments!

Yepyeni grafikleri ve fizik motoruyla Farming Simulator 15, çiftçilik simülatörü serisini yeni bir çağa taşıyan detaylarla ve görsel efektlerle dolu uçsuz bucaksız bir dünyayı sizlere sunuyor.

Kendi çiftliğinizi işletin: Ekin hasadından hayvan besiciliğine ve taze ürünlerin satışından ağaç kesimine kadar çeşitli alanlardaki kazancınız çiftçilikte gelişmenize ve yeni ve daha güçlü araçlara veya aletlere yatırım yapmanıza olanak sağlayacak.

Yeni İskandinav ve yenilenmiş Kuzey Amerika bölgelerinden ilham alınarak tasarlanmış yüzlerce dönüm arazide 140’tan fazla çeşitte gerçekçi tarım aracını ve aletini kullanın ve sürün. 20 yeni marka dahilindeki en ünlü 40 imalatçının araç ve aletlerini kullanın: New Holland, Ponsse, Case IH, Deutz-Fahr…

Ayrıca bütün bu araç ve aletler, Farming Simulator ile tamamen yeni bir aktiviteye de olanak sağlıyor: Ağaç kesimi!

15 oyuncuya kadar çoklu oyuncu desteğiyle çiftliğinizi arkadaşlarınızla birlikte geliştirin. 15 oyuncuya kadar çoklu oyuncu desteğiyle çiftliğinizi arkadaşlarınızla birlikte geliştirin. Oyunun aktif ve tutkulu topluluğu sayesinde sınırsız sayıda yeni içerikten faydalanın: yeni araçlar, aletler ve hatta yeni çevreler!

Simulator games, simulator oyunları

#fs15 #farmingsimulator

source

10 COMMENTS

  1. 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤬🤬🤬🤬🤬🤬😤😤😤😤🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢😈😈😈😈😈

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here