Nawożenie i oprysk chwastów – Farming Simulator 19 | #5

40
442

Zapraszam na kolejny odcinek z serii 4 z Farming Simulatora 19! Gram na mapie Erlengrat z dodatku Alpine Farming (Rolnictwo Alpejskie).

Dodatek Alpine Farming:

Facebook:
►Obejrzałeś ? Oceń 👍, skomentuj, subskrybuj!

source

40 COMMENTS

 1. Zauważyłem u siebie jak grałem to ten Elektryczny Rigitrak to się nadaje dobrze do belowania ( jest ta najtańsza belarka New Holland wymaga 70 koni i Khun wymaga na styk właśnie 68 koni), można też jeździć z najmniejszą przyczepą zbierającą z dodatku Alpejskiego.

 2. Super odcinek kador jak zawsze fajnie się ogląda ta serię ta seria jest bardzo fajna już czekam na żniwa 🙂🙂

 3. 0:56 kto nie skacze ten zamula!!

  (Nie ale serio jest nawet muzyczka video z Farming jak traktorami robił wheele (nie wiem czy dobrze napisałem))

 4. Według mnie nie powinno być możliwości włączania i wyłączania chwastów itp. ponieważ to zbyt ułatwia grę, a kiedy już mamy specjalne maszyny to to włączamy (co dla mnie jest troszkę głupie), a inni nie włączają tej opcji przez co nie korzystają w pełni z Farminga i grają na łatwiznę, co niszczy tę grę. To powinno być w trybach gry (łatwym, średnim, trudnym, 2020, które można by zmienić w trakcie gry).

 5. Kador jeśli chodzi o podnoszenie pżodu w buhreże to możesz pobrać se moda z tuzem do każdego ciągnika można zapiąć polecam😁

 6. Pamiętam czasy fs13. Kuzyn mi zainstalował i grałem a teraz jak pomyślę że to 5 lat temu było to wow
  P. S. Wesołych świąt wszystkim

 7. 6:20 jest jeszcze mod od giantsów, jest w rozrzutnikach gnoju i też może rozsiewać wapno, btw jest to największy sprzęt do tego i na największej odległości rozsiewa

 8. Kador tyle lat grasz w farmingi a nie wiesz że w sklepie przy info o maszynie pisze ci jaki masz obciążnik dołożyć? Wziął 600 kilo wrzucił na przód i gitara lel, tona przeciwwagi jak nic by się przydała. Fizyka chłopie!

 9. 8:06 Kador masz opcje podczepienia obciążnika.
  Musisz pobrac moda "Front lifter" i wtedy mozna podlaczac obciążniki do tego typu ciągników
  Ps. Fajny odcinek👍😀
  Wesołych Świąt

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here