POJEDYNEK – DLC PRO FARM GOLD EDITION OD HALYCON VS DLC PRO FARM GOLD EDITION Z MODÓW!!!

30
184

Siema! Witam was bardzo serdecznie w kolejnym materiale na moim kanale! Po ponad dwóch latach seria ,,Pojedynek” wraca na kanał na stałe! Także nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do oglądania!
Inne pojedynki:
DLC Platinum FS 17 –
DLC Claas FS 19 –
DLC Gold FS 15 –
DLC Titanium FS 2013 –
DLC Ursus FS 2013 –
DLC Alpine FS 19 –

source

30 COMMENTS

 1. Cieszę się że mogłem Tobie jakoś pomóc. Co do filmu to nie pokazałeś drugiej przystawki do przyczep Fliegl czyli żmijkę a ona działa w taki sposób jako przyczepa przeładowcza.
  Zapomniałeś wspomnieć że w tym dodatku maszyny i pojazdy posiadały kierunkowskazy, światła stop co w podstawowej wersji ŻADEN pojazd czy maszyna tego NIE MA.
  W przyczepach można było podnieść dyszel, opuszczać i podnosić przednią siatkę.
  W traktorach można było otworzyć drzwi jak i tylną szybę.
  Moim zdaniem najlepsze było to że kombajn posiadał funkcję włączania i wyłączania sieczkarni (w podstawowej wersji tego nie ma) a także można było podczepić heder do wózka bez obawy że może spaść (gdzie dopiero w FS 19 w dodatku platynowym jest ta funkcja).
  Co do problemu z zakupem hederu do kukurydzy do TX65 ja takiego problemu nie miałem. Może jakiś mod się gryzie i Tobie wywala.
  Odcinek był naprawdę super.
  PS. nie wiem czy zapomniałeś czy nie wypadało w odcinku zapytać o traktorach których poszukuję.

 2. SIEMA MAM TAKIE PYTANIE I BARDZO BYM PROSIŁ O ODPOWIEDZ. Co zrobić jeśli próbowało się kilka razy i już klucz aktywacyjny jest do wyrzucenia? chodzi mi o to że kiedyś próbowałem ten sposób wiele razy przy użyciu klucza ale po jakimś razie bo chciałem zaktualizować to wyskakuje błąd że ten klucz był już zbyt wiele używany. Możesz odpowiedzieć albo nagrać o tym jakiś krótki materiał?
  Pozdro

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here